Bonusy
Vyhrajte s Titanixem

Servis
Partneři
Zde se nacházíte: / Dodací a platební podmínky

Dodací a platební podmínky

Způsoby platby

Kupující z České republiky mohou zboží zaplatit těmito způsoby:

  • Mohou si nechat zboží zaslat na dobírku a zaplatit v hotovosti při převzetí zboží. Tento způsob platby patří stále na internetu bezkonkurenčně ze strany kupujících k nejoblíbenějším, protože je to nejbezpečnější způsob pro zákazníky - zákazník platí až ve chvíli, kdy fyzicky zboží obdrží.
  • Platba předem na bankovní účet Prodávajícího. Platit může Kupující bankovním převodem, složenkou či za použití moderních elektronických metod - např. GSM Banking. Objednávka je v tomto případě ze strany Prodávajícího vyřizována až od okamžiku připsání peněz na jeho bankovní účet.
  • Platba hotově při převzetí zboží. V případě, že se Kupující s Prodávajícím dohodli na osobním předání zboží, je možné zboží zaplatit v hotovosti při převzetí zboží.


Kupujícím ze Slovenska a dalších zemí nabízíme  formu platby  při převzetí  či předem na bankovní učet Prodávajícího. Tento způsob je pro Prodávajícího i Kupujícího při mezinárodním obchodním styku jednodušší a mnohem levnější.Zákazník platí v EUR na účet naší společnosti vedený v dané zemi 
Upozornění: Při bankovním převodu peněz ze zahraničí je potřeba zvolit u bankovního poplatku parametr OUR. Jiná z nabízených možností (SHA, BEN) nezaručuje přijetí plné částky a částečné úhrady objednávek neakceptujeme.

Platba v EUR  přímo přepravci při převzetí

Platba v EUR fakturací při objednání

Doba dodání zboží

Většinu nabízeného zboží je skladem a prodávající schopen vyexpedovat od  1 do 24 hodin 
Pokud je zboží ve skladu v SRN je expedice do týdne, pokud je zboží ve skladu v USA je expedice do 3 týdnů
V případě, že Prodávající není schopen zajistit vyexpedování zboží do jednoho týdne, kontaktuje Kupujícího, informuje jej o prodloužené dodací lhůtě a domluví s Kupujícím způsob realizace této objednávky.
Upozornění pro Kupující ze zahraničí: Počítejte s dobou dodání minimálně 3 pracovních dnů od Vaší objednávky.